Kurumsal

Hakkımızda


            Firmamız  Ulaş Ticaret adı ile A.Suphi ULAŞ tarafından 1978 yılında Manisa - Salihli'de kurulmuştur. Başlangıçta inşaat malzemeleri satışıyla başlayan çalışma hayatı sulama malzemeleri satışı ve uygulamalarıyla devam etmiştir.

        İlerleyen süreçte ısıtma malzemeleri satışı ve uygulamaları ile klima satışı çalışma alanımız içerisine dahil edilmiştir. 
        Firmamız 1997 yılında Hikmet Örs ve Senih Ulaş'ın kurduğu Ulaş Sulama Ltd. Şti. unvanıyla ismini yenilemiş, sürekli büyüyerek ve gelişerek sektörde önemli bir yer edinmiştir.
         Kuruluşundan bu yana oluşturduğu ilkeli çalışma, üstün standart ve kalite anlayışından ödün vermeden, müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını en sağlıklı ve verimli bir şekilde karşılamayı kendisine prensip edinen firmamız müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur.
        Amaçlanan hedeflerimize ulaşmada, yıllardır çalışan tecrübeli teknik ve satış ekibimiz ile sistemin en önemli parçalarından birisi olan insan faktörünü de en verimli şekilde kullanmaktayız.
        Misyonumuz doğrultusunda ilkeli ve düzeyli hareket ederek, sürekli performansımızı  arttırarak, kendimizi geliştirerek, en uygun kalite-maliyet oranıyla sizlere hizmet vermeye devam  edeceğiz.